Modrić: "Neće biti ni njima drago što smo mi sa druge strane"

Modrić: "Neće biti ni njima drago što smo mi sa druge strane"

Luka Modrić prokomentarisao je predstojeći susret Hrvatske i Portugala. Biće to derbi 1/16 finala na Mundijalu, a kapiten Vatrenih je objasnio malo sporiji početak njega i saigrača na Svjetskom prvenstvu.

"Takmičenje smo počeli stegnuti zbog velikih očekivanja, koja i sami sebi ponekad nepotrebno stavimo na leđa. Treba da uživamo, vjerujem da ćemo poslije svake utakmice biti sve bolji. Pogotovo poslije Paname, koju smo pobijedili na mišiće, ali smo je pobijedili i to nam je podiglo samopouzdanje. Siguran sam da možemo da igramo još bolje. Sada treba da uživamo, opustimo se, pa šta bude.“

Strijelac prvog gola protiv Gane Petar Sučić imao je riječi hvale za Modrića.

"Peri hvala na tome, odigrao je fenomenalno. Pokazuje ne samo da je budućnost, već i sadašnjost reprezentacije. Svaka mu čast na igrama koje pruža otkako je ušao u reprezentaciju“, dodao je Modrić.

Ispostavilo se da će Hrvatska da se sretne sa Portugalom u nokaut fazi, što u trenutku davanja izjave nije znao vezista, jer su mogli da idu i na Kolumbiju.

"Obje ekipe su velike i fenomenalne. Bez obzira protiv koga budemo igrali, borićemo se i daćemo sve od sebe. Nemam neke posebne preferencije. Sigurno ni njima neće biti drago kada nas vide s druge strane“, podvukao je Modrić.