Predsjednik Demokratske narodne partije Milan Knežević prisustvovao, na Pasuljanskim livadama, vojnoj vježbi vojske Srbije i poručio da se još jednom uvjerio da je velika njena snaga.
On je na društvenim mrežama objavio da je prisustvovao prikazu sposobnosti Vojske Srbije, uz ocjenu da je riječ o najjačoj vojsci u regionu.
On je ocijenio da bi u budućnosti i pripadnici Vojske Crne Gore trebalo da učestvuju u zajedničkim vojnim aktivnostima sa pripadnicima Vojske Srbije.
„Vjerujem da će brzo doći vrijeme i da će se crnogorski vojnici pridružiti svojoj braći na nekoj od sljedećih vojnih vježbi. Bili smo zajedno u svim ratovima, možemo valjda biti i na vježbama”, poručio je Knežević.
